sobota, 21 lipca 2012

Co u mnie + ZAINSPIRUJ SIĘ

Ostatnio mało piszę co u mnie, co ćwiczę, jak tam z dietą i moimi postanowieniami. 


1. Ćwiczenia - staram się wykorzystać pogodę która i tak ostatnimi dniami się psuje - w dzień pada i przez to wieczorami chłodno, np. dziś 15*C, zachmurzenie 100% (według jednej z internetowych prognoz pogody) a ja wybrałam się na rolki. Jakieś 1,5 godziny jazdy - więcej nie dałam rady bo czułam że ręce mi zamarzną i odpadną, następnym razem chyba wezmę rękawiczki :D 
W domu kręcę hula hopem, skaczę na skakance, jak mam siłę to robię killer'a Ewy Chodakowskiej. Czasem zdarza mi się wstać rano i coś poćwiczyć, poskakać czy pokręcić :)
Jak nie zapomnę to rozciągam się do szpagatu.


Podsumowując: cieszę się że pozostałam aktywna fizycznie ale to nie to na co mnie stać i to nie to co bym chciała. Muszę ułożyć sobie plan i się jego trzymać (lub skończyć Bikini Plan) - choć teraz wolę pojeździć na rolkach póki jest pogoda.2. Dieta - miałam szukać dla siebie jakiś wspaniałomyślnych diet - odpuściłam. Postanowiłam na początek zmienić swoje nawyki żywieniowe (napiszę o nich trochę w osobnym poście). I wiecie co? Udało mi się - ponoć wystarczy 21 dni żeby coś stało się nawykiem. Zobaczymy, na razie jeszcze walczę z pokusami ale jest o wiele lepiej niż było :)\A teraz pora aby się zainspirować!


3 komentarze:

  1. Gratuluję zmian, które udało się wprowadzić i czekam na posta o nowych nawykach żywieniowych :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Również jestem ciekawa notki o nawykach żywieniowych, ostatnio tez staram się to robić więc chętnie poczytam:)

    OdpowiedzUsuń