czwartek, 2 sierpnia 2012

Ćwiczenia na nogi i pośladki part 3


Ostatnio skupiam się głównie na nogach i pośladkach, może i źle bo powinnam w końcu zająć się moim okropnym brzuchem ale widzę efekty w dolnych partiach po jeździ na rolkach i jak najszybciej chcę mieć ładne pośladki i nogi :) W zasadzie z tej części mojego ciała jestem najbardziej zadowolona ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby być jeszcze bardziej zadowolonym :)

Kilka Fit GIF'ów na nogi i pośladki w pozycji stojącej :) Możemy użyć ciężarków i podnieść poziom ćwiczeń, dodatkowo zaangażujemy ręce :)

Oraz standardowo film, na którym można znaleźć kilka innych, równie ciekawych ćwiczeń:Ogólnie polecam ten kanał na Youtube, dużo fajnych i ciekawych ćwiczeń.


15 komentarzy:

 1. Ćwiczenia dobrze by wpłyneły na moją pupę i nogi:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak te pompki do ściany kształtują pośladki? Nie kumam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. GIF'y są mixem ćwiczeń zarówno na pośladki jak i na NOGI, wykonując pompki przy ścianie pracują ręce, mięśnie piersiowe oraz ŁYDKI.

   Ps. Ja wykonując to ćwiczenie stałam na palcach i czułam pośladki.

   Usuń
 3. Wypróbuję te ćwiczenia, mam nadzieję, że coś pomogą ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne ćwiczenia :)
  Gdzie znajdujesz takie gify ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam bardzo dużo ćwiczeń zapisanych dawno temu na dysk więc nie podam Ci dokładnych źródeł, ale wystarczy poszukać na tumblr :)

   Usuń
 5. Ja bardzo dużo serca i siły włożyłam w ćwiczenia na brzuch. Nie chciałam, żeby po utracie 20kg wisiał po prostu jakiś FLAK.. udało się, chociaż do upragnionej twardości jeszcze mi daleko. Nie wiem czy jest to możliwe czy taki efekt już pozostanie?

  OdpowiedzUsuń
 6. anmoderi002@gmail.com a dzisiaj nie wiem czy dam radę bo deszcz pada.

  OdpowiedzUsuń
 7. o modelki to mi jeszcze daleko, jeszcze duużo pracy nad moim brzuchem, bo trochę niezbyt atrakcyjnej skóry zostało po takim spadku wagi. ;-)
  ale bardzo mi miło to słyszeć! już ponad rok się nie odchudzam, mam stabilizację i wciąż jest ok, nie tyję.

  OdpowiedzUsuń